За клуба

Спортен живот

Приятели

Състезатели


Управителния съвет на Джудо клуб "Олимпия " отличи десетте най-добри спортисти за 2009 година.

Спортист № 1

    Валентин Ивайлов Димитров, роден на 20.05.1995 г. в гр. Лом.
    Валентин
  • Балкански шампион при юноши младша възраст в катeгория 45 кг. от Балканиадата в Турция през м. август 2009 година.
  • Многократен шампион на България от Държавните лични шампионати 2007-2008-2009 год.
  • Петкратен Златен медалист от международни и национални турнири през 2009 год.
  • Вицешампион на републиката и при юноши старша възраст - 2009 год.
  • Спортист на община Козлодуй за 2008 и 2009 година.

    • Валентин Валентин

Спортист № 2

    Ралица Георгиева Коева, родена на 21.05.1995 г. в гр. Плевен
    Ралица
  • КАПИТАН НА ОТБОРА.
  • Шампионка на републиката при девойки младша възраст в категория 57 кг. за 2009 г.
  • Престижно пето място от Балканиадата в Турция 2009 година.
  • Златна медалистка от Международните турнири "За купата на град Пазарджик", "Ботева слава" гр. Козлодуй, "Еврохолд" гр. Сливен през 2009 година.
  • Многократна призьорка от национални и международни турнири.

    • Ралица Ралица Ралица

Спортист № 3

    Теодора Емилова Енева, родена на 24.03.1997 г. в гр. Разград.
    Теодора
  • Двукратна републиканска шампионка на България през 2007 и 2009 година за момичета родени 1997 г.
  • Седемкратна златна медалистка от международни и национални турнири през 2009 г.
  • Сребърна медалистка при девойки младша възраст от международните турнири "Еврохолд" гр. Сливен, "За купата на град Пазарджик".
  • Многократна призьорка от международни турнири.
  • Ученичка в СОУ "Св. св. Кирил и Методий" гр. Козлодуй.

    • Теодора Теодора Теодора

Спортист № 4

    Андрея Пламенова Паунова, родена на 21.07.1997 г. в гр. Козлодуй.
    Андрея
  • Двукратна републиканска шампионка на България за 2008 и 2009 година.
  • Златна медалистка от международните турнири "1 година Дарс Ауто", "За купата на град Пазарджик", "Ботева слава" гр. Козлодуй, "Еврохолд" гр.Сливен, " Златно кимоно" гр.Александрия, Румъния.
  • Многократна призьорка и при участието си в по-горна възрастова група: девойки младша възраст.
  • Ученичка в СОУ "Св. св. Кирил и Методий" гр. Козлодуй.

    • Андрея Андрея Андрея

Спортист № 5

    Магдалена Красимирова Рангелова, родена на 02.08.1995 г. в гр. Враца.
    Магдалена
  • Бронзова медалистка от Държавния шампионат на България през 2009 г. при девойки младша възраст.
  • Сребърна медалистка от шампионата на България и при девойки старша възраст.
  • Републиканска шампионка от държавния личен шампионат през 2008 г.в категория 48кг.
  • Златна медалистка от националните и международни турнири "Еврохолд" гр.Сливен, "1 година Дарс Ауто" гр.Сливен, "Ботева слава " гр.Козлодуй, " В памет на Пламен Боцев" гр.Враца.
  • Ученичка в СОУ "Св. св. Кирил и Методий" гр. Козлодуй.

    • Магдалена Магдалена Магдалена

Спортист № 6

    Томина-Леонора Огнянова Иванова, родена на 09.04.1996 г. в гр. Лом.
    Томина
  • Двукратна републиканска шампионка за девойки младша възраст през 2008 год.
  • Бронзова медалистка от Държавния личен шампионат на България за девойки младша възраст през 2009 г.
  • Златна медалистка от международните турнири "За купата на град Пазарджик", "1 година Дарс Ауто" гр. Сливен", "Златно кимоно"гр.Алескандрия Реп.Румъния
  • Отличена в книгата на най-даровитите деца на България от фондацията на Димитър Бербатов.
  • Сребърна медалистка от "Еврохолд" гр.Сливен, "Ботева слава" гр. Козлодуй, "Олимпия 2005" гр. София.
  • Ученичка в СОУ " Хр. Ботев" гр.Козлодуй.

    • Томина Томина Томина

Спортист № 7

    Кристин Николаева Кирилова, родена на 27.04.1997 г. в гр. Козлодуй
    Кристин
  • Вицерепубликанска шампионка на България при момичета родени 1997 год.

  • Златна медалистка от турнир "Ботева слава" гр. Козлодуй.

  • Бронзова медалистка от международните турнири "1 г. Дарс Ауто" гр. Сливен, "За купата на гр. Пазарджик", "Олимпия 2005" гр.София", "Златно кимоно" гр. Александрия, Румъния.

    • Кристин Кристин Кристин

Спортист № 8

    Красимир Руменов Дашев, роден на 30.07.1995 г.в гр. Плевен
    Красимир
  • Вицерепубликански шампион на България при юноши младша възраст.

  • Сребърен медалист от международните турнири "Ботева слава" гр. Козлодуй", "1 година Дарс Ауто" гр. Сливен.

  • Бронзов медалист от националните турнири "За купата на гр. Пазарджик", " Еврохолд" гр. Сливен

    • Красимир Красимир Красимир

Спортист № 9

    Кирил Стоянов Стоянов, роден на 08.10.1999 г. в гр. Козлодуй.
    Кирил
  • Бронзов медалист от Държавния личен шампионат на България за момчета през 2009 година.

  • Златен медалист от международните турнири "Ботева слава", "За купата на град Пазарджик", "1година Дарс Ауто" гр.Сливен

  • Многократен призьор от национални и международни турнири.

  • Ученик в СОУ " Хр. Ботев" гр. Козлодуй.

    • Кирил Кирил Кирил

Спортист № 10

    Ивет Иванова Николова, родена на 15.09.1998 г. в гр. Козлодуй.
    Ивет
  • Златна медалистка от международния турнир "Златно кимоно" гр. Александрия, Румъния

  • Сребърна медалистка от националните турнири "1 година Дарс Ауто", "Олимпия 2009" гр. София
  • Бронзов медал от "Ботева слава" гр. Козлодуй
  • Престижно седмо място от Държавния личен шампионат на България.
  • Ученичка в СОУ " Хр. Ботев" гр.Козлодуй.

    • Ивет Ивет Ивет

Гордеем се и с постигнатите резултати от

  • Елена Пламенова Хърлечанова
  • Стилян Ивайлов Дерменджиев
  • Михаил Руменов Кънчев
  • Георги Димитров Георгиев
  • Алекс Светлинов Хърлечанов
  • Росен Бориславов Петров
  • Деница Цветанова Петрова
  • Александър Янков Янков
    • Това са състезателите, които не влязоха в челната десетка, но чиито изяви допринесоха за утвърждаване доброто име на клуба. Те са медалисти и призьори от национални и международни турнири през 2009 състезателна година.